کاربر گرامی برای بازدید بیشتر و همچنین حضور در صفحه اول گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید. برای حضور در صفحه اول گوگل با ما تماس بگیرید.66025804

آگهی و تبلیغات غرفه ها

کارگزاری فارابی

کارگزاری فارابی

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • مشاغل سایر
  • 132 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
  • تهران - شهرک غرب - بلوار خوردین - خیابان توحید 3 - پلاک 3

کارگزاری فارابی

-       امکان استفاده از هات لیست در کارگزاری فارابی

هات لیست مجموعه‌ای از سهام بازار بورس می باشد که بر اساس استراتژی‌های کاربردی و تست شده،توسط کارشناسان بورس دسته بندی شده است و به تصمیم گیری بهتر شما در معاملات کمک می‌کند.

این محصول در سامانه معاملاتی آنلاین فارابیکسو و همچنین در اپلیکیشن موبایل بیکسووایزر قابل دسترس است.

 

جهت مشاهده کتاب و مقالات و جزئیات بیشتر به سایت https://www.irfarabi.com مراجعه نمایید.

تلفن تماس از تمام نقاط کشور شماره 1561

آدرس : تهران - شهرک غرب - بلوار خوردین - خیابان توحید 3 - پلاک 3

 

درباره فارابی

کارگزاری فارابی به عنوان یک گروه مالی با خدمات کامل در بازار سرمایه ایران، دامنه وسیعی از خدمات مالی از جمله خدمات عمومی یک کارگزاری، مدیریت سرمایه، مشاوره مالی و غیره... به مشتریان حقیقی و حقوقی خود ارائه می دهد. فارابی همچنین یکی از پیشگامان و خبرگان بازارهای بورس کالا و بورس انرژی به حساب می آید. با بیش از دو دهه تجربه، 27 شعبه در اکثر شهرهای کشور، 15 تالار اختصاصی معاملات و 130 پرسنل خبره فارابی خود را به عنوان یک نام شناخته شده و قابل اطمینان در بازار سرمایه ایران معرفی کرده است.  برای ارائه خدمات در کلاس جهانی، تأمین نیازهای مشتریان به روشی جامع و باقی ماندن در بین بهترین های ایران، کارگزاری فارابی مجموعه ای منحصر به فرد از شرکت های متخصص در زمینه های فناوری و زیر ساخت در زمینه بورس و خدمات بورسی ، اخبار و تجزیه و تحلیل های مالی ، آموزش بورس را کنار هم گردآوری کرده است. ما متعهد به فراگیری مستمر، نوآوری و مشارکت هستیم و تلاش و اثر بخشی پرسنل را ارج می نهیم. ما خود را به ایجاد محیطی پویا جهت حفظ حریم مشتریان و مجهز کردن آن ها به تمام ابزارهای ضروری برای فعالیت های سرمایه گذاری می دانیم. هدف ما، تلاش مستمر جهت ارائه بهترین خدمات کارگزاری بر اساس آخرین دانش ها در راستای حداکثر کردن منافع سرمایه گذاران است. ما با زمان تکامل یافته ایم. در یک صنعت همیشه در حال تغییر و توسعه ما پیاپی در حال بهینه سازی خدمات خود برای برآورده کردن خواسته های مشتریان خود بوده ایم.

ثبت آگهی رایگان