کاربر گرامی برای بازدید بیشتر و همچنین حضور در صفحه اول گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید. برای حضور در صفحه اول گوگل با ما تماس بگیرید.66025804

آگهی و تبلیغات غرفه ها

تاسیس شعبه

تاسیس شعبه

آگهی رایگان
  • email
  •    قزوین قزوین
  • استخدام و کاریابی بازایابی و فروش
  • 426 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
  • گروه توسعه کسب و کار لبخند به عنوان اولین و گسترده ترین مجموعه اشتراک انتفاعی غیر دولتی در ایران ، در راستای اعتلای فرهنگ کارآفرینی و نیز ارتقاء سطح کمی و کیفی درآمد و اشتغال آحاد مردم در نظر دارد به تعداد محدودی از جوانان مستعد و دانش اموخته که دارای تجارب مدیریتی حرفه ای هستند امتیاز تاسیس شعبه اعطاء نماید . لذا از عموم واجدین شرایط دعوت می گردد در خواست کتبی خودشان را با درج کد 70220 در عنوان درخواست به نشانی پست الکترونیک: mailto:iran.tlt@gmail.com" iran.tlt@gmail.com و یا شماره فکس : 28428691- 021 ارسال نمایند . شایان ذکر است فقط درخواست هایی مورد بررسی قرار خواهند گرفت که تصویر مدارک هویتی و نیز تحصیلی متقاضی در کنار رزومه ای از تجارب و سوابق ایشان ضمیمه در خواست گردیده باشد.

گروه توسعه کسب و کار لبخند به عنوان اولین و گسترده ترین مجموعه اشتراک انتفاعی غیر دولتی در ایران ، در راستای اعتلای فرهنگ کارآفرینی و نیز ارتقاء سطح کمی و کیفی درآمد و اشتغال آحاد مردم در نظر دارد به تعداد محدودی از جوانان مستعد و دانش اموخته که دارای تجارب مدیریتی حرفه ای هستند امتیاز تاسیس شعبه اعطاء نماید . لذا از عموم واجدین شرایط دعوت می گردد در خواست کتبی خودشان را با درج کد 70220 در عنوان درخواست به نشانی پست الکترونیک:   mailto:iran.tlt@gmail.com" iran.tlt@gmail.com     و یا شماره فکس : 28428691- 021 ارسال نمایند . شایان ذکر است فقط درخواست هایی مورد بررسی قرار خواهند گرفت که تصویر مدارک هویتی و نیز تحصیلی متقاضی در کنار رزومه ای از تجارب و سوابق ایشان ضمیمه در خواست گردیده باشد. 

ثبت آگهی رایگان