کاربر گرامی برای بازدید بیشتر و همچنین حضور در صفحه اول گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید. برای حضور در صفحه اول گوگل با ما تماس بگیرید.66025804

آگهی و تبلیغات غرفه ها

آیتمهای تخصصی در طراحی وب سایت انتشارات

آیتمهای تخصصی در طراحی وب سایت انتشارات

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران
  • کامپیوتر و اینترنت طراحی سایت و طراحی پرتال
  • 258 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
  • تهران – بلوار آفریقا ( جردن ) – خیابان ناهید شرقی – پلاک ۱۲ – طبقه سوم

حوزه انتشارات می تواند نقش مهمی در ارتقای فرهنگ و سواد جوامع بشری داشته باشد. با این نگاه ناشران فرهنگ سازان هر جامعه هستند و استفاده هرچه بهتر از امکانات دنیای فناوری در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی حرکتی مثبت و موثر در راستای رشد فرهیختگی است. بنابراین بهره گیری از یک طراحی حرفه ای در طراحی وب سایت انتشارات می تواند گامی موثر در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی به شمار آید.
در طراحی وب سایت انتشارات فروش آنلاین در دو بخش فایل الکترونیکی کتابها و نسخه چاپی کتابها می تواند دو محور اصلی باشد. با این روش افرادی که علاقه مند به استفاده از روش های نوین و الکترونیکی مطالعه هستند امکان دسترسی به فایلهای الکترونیکی مناسب موبایل و یا فایل پی دی اف را خواهند داشت و افرادی که از مطالعه نسخ چاپی لذت می برند امکان تهیه راحت تر آنها را دارند.
در بخشهای دیگر از طراحی سایت انتشارات می توان به معرفی پرمخاطب ترین کتابهای چاپ شده, بیوگرافی نویسندگان بزرگ جهان, معرفی کتابهای در دست چاپ, تبلیغ کتابها, اخرین اخبار کتابها و نمایشگاهها و نویسندگان و انتشار خلاصه ای از فایل پی دی اف یا نسخه موبایلی رایگان برخی از کتابها جهت تبلیغات و بازاریابی پرداخت. برای افزایش فرهنگ مطالعه می توان بخشی را جهت ارایه فایلهای کامل الکترونیکی کتابها در طراحی سایت انتشارات در نظر گرفت.
بخش دیگری که می تواند در طراحی سایت انتشارات لازم باشد بخشی برای دعوت به همکاری است. با ارایه لیستی از کتابهای مورد نیاز برای تالیف می توان مولفین را از این مورد آگاه کرد. همچنین با ارایه بخشهایی از کتابهای لاتین می توان از مترجمین زبانهای مختلف را به همکاری دعوت کرد.

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی وب سایت انتشارات وجود داشته باشند:
۱- فروش آنلاین فایل الکترونیکی کتابها
۲- فروش آنلاین نسخه چاپی کتابها
۳- پرمخاطب ترین کتابهای چاپ شده جهان
۴- بیوگرافی نویسندگان بزرگ جهان
۵- معرفی کتابهای در دست چاپ
۶- تبلیغ کتابها و آخرین اخبار مربوط به کتابها و نمایشگاه های کتاب
۷- انتشار قسمتی از فایل الکترونیکی کتابها جهت تبلیغات و بازاریابی
۸- خرید و پرداخت آنلاین
۹- دعوت به همکاری از مولفین و مترجمین

مورد دیگری که طراحی سایت انتشارات اهمیت دارد ارایه مطالب در قالبی زیبا و منظم است. آمار بازدید بالاتر در گرو توجه به استفاده از رنگها, فضای گرافیکی مناسب و محتوای جذاب در طراحی وب سایت انتشارات است. همچنین بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو مورد دیگری است که در طراحی وب سایت انتشارات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کارشناسان طراحی سایت ما آمادگی دارند تا بصورت رایگان و در محل شما مراحل انجام موفق پروژه را با شما مرور کرده و نیازهای شما را برآورد نمایند

تلفن هماهنگی ۰۲۱۲۳۰۸۷ داخلی ۱۰۶

آدرس: جردن ناهید شرقی پلاک ۱۲ واحد

www.karait.com


ثبت آگهی رایگان