کاربر گرامی برای بازدید بیشتر و همچنین حضور در صفحه اول گوگل، آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید. برای حضور در صفحه اول گوگل با ما تماس بگیرید.66025804

آگهی و تبلیغات غرفه ها

کنترلر های صنعتی

کنترلر های صنعتی

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • کالا لوازم و تجهیزات برق صنعتی و خانگی
  • 346 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴

کنترلهاي صنعتي بر اساس سيستمهاي همه منظوره PLC و يا سيستمهاي مبتني بر Micro Controller که بصورت ويژه و منحصر به فرد براي يک دستگاه خاص طراحي ميشوند وجود دارند.
برترين سازندگان دستگاهها و سيستمهايي که عملکرد اتوماتيک دارند از استفاده از PLC ها اجتناب ميکنند. اما سازندگان کوچک که توانايي مالي و تکنولوژي سطح پايينتري دارند ترجيح ميدهند PLC را به عنوان کنترلر ماشينهاي اتوماتيک خود انتخاب کنند.
PLC کنترلريست که قابل برنامه ريزي براي استفاده هاي گوناگون است. يک طراح مدارهاي کنترل ميتواند از PLC استفاده کند و بدون صرف وقت و هزينه زياد و بدون نياز به داشتن تکنولوژي سطح بالاي الکترونيک و حتي بدون نياز به توانايي بالا در برنامه نويسي و برنامه سازي ميتواند دستگاه PLC را با کابرد خاصي که انتظار دارد برنامه ريزي نموده و ماشين اتوماتيک را کامل کند.
PLC ها همه جا يافت ميشوند. اگر برنامه ي موجود  در PLC اي که دستگاه شما را راه اندازي کرده است در اختيار کسي قرار گيرد کپي برداري از دستگاه شما آسان است.
کنترلرهايي که بر مبناي Micro controller  ساخته ميشوند برتريهاي ويژه اي دارند که به برخي از آنها اشاره ميکنيم:
1- براي کنترل يک دستگاه اتوماتيک، مداري ميتوان طراحي کرد که چند ميکروکنترلر که هر يک کنترل قسمتي از دستگاه را در اختيار دارد در آن وجود دارد. قيمت پايين ميکروکنترلرها و سرعت بسيار بالا در عملکرد و دقت فوق العاده آنها موجب ميشود مدار کنترل شما در ميزان سرعت در عملکرد و دقت بي نظير باشد. PLC داراي يک هسته مرکزي است و تمام عملکرد سيستم کنترل فقط توسط يک CPU انجام ميشود. اما سيستمهاي ميکروکنترلر با استفاده از چندين ميکروکنترلر  عملکرد  دستگاه کنترل را بين چند CPU تقسيم ميکند. نتيجه آن سرعت و دقت و توانايي کنترل بسيار بالاست.
2- تعداد پورتها در ميکروکنترلرها زياد است. طوري که هرگز احساس کمبود درگاههاي کنترل با منظورهاي مختلف وجود ندارد. هزينه اي بابت افزايش تعداد پورت کنترل پرداخت نميشود.
3- سيستمهاي مبتني بر ميکروکنترلرها مدارهايي الکترونيکي هستند که فقط براي استفاده در ماشيني خاص طراحي و ساخته ميشود. امکان کپي برداري وجود ندارد و اين سرويس و پشتيباني ماشينهاي ساخته شده ي شما را منحصر به خود شما ميکند.
4- استفاده از مدارهاي ميکروکنترلر در ماشينهاي شما دقت، سرعت، تکنولوژي و قيمت تمام شده را در بهترين شرايط قرار ميدهد.
5- طول عمر مفيد مدارهاي ميکروکنترلر در صورت طراحي توسط شخصي که علم و تکنولوژي لازم را دارد بسيار مناسب است. امکان تعمير کنترلر نيز در صورت آسيب ديدگي مدار با هزينه کم وجود دارد.
6- در مدارهاي ميکروکنترلري از نمايشگرهاي رنگي بزرگ و صفحه هاي تاچ و انواع کليدها استفاده کرد.
با توجه به تمامي موارد فوق توليد کنندگان ماشينهاي اتوماتيک که علاقه مند به صرف هزينه کمتر براي کنترلر و انحصاري نمودن خدمات و دقت و سرعت بالاتر کنترلر ماشينهاي خود هستند بهتر است از مدارهاي ويژه اي که با استفاده از ميکروکنترلر و براي آنها ساخته ميشود بهره ببرند.
ما ميتوانيم با ساخت انواع کنترلر و مدارهاي الکترونيکي مورد نياز دستگاههاي اتوماتيک شما در ارتقاي تکنولوژي همکارتان باشيم.

 

ثبت آگهی رایگان